Bebek BakıcısıBebek Bakıcısı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler


Bebeklerı için doğru bebek bakıcısını bulmak anne-babalar için en zor deneyimlerden biridir. Bebeklerini çalışarak büyüten anneler, bebeklerini bir bakıcıya emanet etmenin yaşamlarındaki en zor tecrübelerden biri olduğunu söylerler. Aileler, çok zor olan bebek bakıcısı arayışı ve doğru bakıcıya karar verme süreçlerinde belli noktalara dikkat ederlerse kendileri ve bebeklerı için en sağlıklı seçimi kolaylıkla yapabilirler.

                                   Yazının Devamı

Bebek Bakıcılığı hizmeti veren firmalardan bazıları aşağıda listelenmiştir...

AKIŞ DANIŞMANLIK 

289 belge nolu özel istihdam bürosu Akış Danışmanlık İstanbul Anadolu Yakasında Bakıcılık hizmetleri sunmaktadır. Bakıcı,  Bebek Bakıcısı, Çocuk Bakıcısı, Dadı, Hasta Refakati, Ev İşlerine Yardımcı Bayanlar, Aşçılar, Bahçıvanlar , Yaşlı Bakım, Hasta Bakıcı, Çocuk Gelişimi Mezunları, Üniversite Mezunları, Pedegoglar, Yatılı yada Gündüzlü Elemanlar, Part-Time yada Full-Time Elemanlar, Villalarınıza Yatılı Çocuksuz Eşler, Çocuklarınıza Dersleri için Uzman Öğretmenler Konularında referanslı kadrosuyla faaliyetlerine devam eden bir hizmet kuruluşudur.

 

 www.akisdanismanlik.com

TİGAR DANIŞMANLIK

Özel istihdam bürosu olan Tigar Danışmanlık; İstanbul da ve çevresinde Danışmanlık Hizmetleri sunmaktadır. Konularında uzman, referanslı kadrosuyla hizmet sunmayı ilke edinmiş bir kuruluşdur.
Hizmetlerimiz : Çocuk Bakıcısı, Hasta Bakıcı, Dadı, Çocuk Gelişimi Mezunları, Ev İşlerine Yardımcılar, Bakıcı, Üniversite Mezunları, Pedegoglar, Hasta Refakati, Yatılı, Part-Time, bebek bakıcısı, Villalarınıza Yatılı Çocuksuz Eşler.
 

www.tigardanismanlik.com

Tay Danışmanlık

Bakıcı, Çocuk Bakıcısı, Bebek Bakıcısı, Hasta Bakıcı, Dadı, Çocuk Pedegoglar, Hasta Refakati, Yatılı yada Gündüzlü Elemanlar, Part-Time yada Full-Time Elemanlar, bebek bakıcısı, Villalarınıza Yatılı Çocuksuz Eşler,  Konularında referanslı kadrosuyla faaliyetlerine devam eden bir hizmet kuruluşudur. ÇOCUK BAKICISI HİZMETLERİMİZDEN MEMNUN KALAN AİLELERİN ARASINDA SİZDE OLUN.
 

www.bebekbakicisi.org

 

Yorumlar (0)

Henüz buraya yapılmış bir yorum yok

Yorum yapın

  1. Konuk olarak yorum yapılıyor. Hesap açın ya da var olan hesabınızla oturum açın.
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın